درباره ما

سپاهان فولاد نوین کثیر ارائه دهنده خدمات تخصصی خرید و فروش انواع ورق از تولیدکنندگان مطرح ایران و جهان با بیش از 10 سال سابقه آماده خدمت رسانی به شما!

بیش از یک دهه سال سابقه

شرکت سپاهان فولاد نوین کثیر با بیش از 7 سال سابقه در عرضه مقاطع فولادی و تولید انواع سازه های فلزی و عرشه های فولادی مفتخر است که به عنوان یکی از برترین تامین کننده های فولادی داخلی جمهوری اسلامی ایران به شمار می آید.

این مجموعه به مدیریت جناب آقای وحید کثیری با بیش از 12 سال سابقه در حوزه تامین فولاد توانسته است سهم چشمگیری از بازار آهن و فولاد را به خود اختصاص دهد. ایشان با پیاده سازی سیستم های مدیریت فروش و نظارت بر روند فروش سریع، سرعت در خرید و فروش انواع مقاطع فولادو سازه های فلزی را به صورت چشم گیری افزایش بخشیده‌اند.

وحید کثیری

مدیر عامل

اهداف ارزش های سازمانی شرکت سپاهان فولاد

سپاهان فولاد با هدف ارائه خدمات تخصصی توزیع و عرضه محصولات فولادی به ویژه انواع ورق و کمک به اعتلای صنعت بومی کشور برآن است تا با کوچک کردن زنجیره های طولانی و ناکارآمد تامین محصولات فولادی از طریق حذف واسطه گری های بیهوده در این صنعت، به سهم خود گام کوچکی در راستای کمک به چرخه اقتصادی ایران عزیز برداشته باشد. ارائه محصولات فولادی با بهترین قیمت به تولید کنندگان و مصرف کننده نهایی در کنار کیفیت، دقت و احترام به مشتری سرلوحه کار ماست.