فولاد کاویان

شرکت فولاد کاویان توانسته است به عنوان اولین تولیدکنندگان ورق سنگین فولادی با بیش از دو دهه تجربه اقدام به تولید انواع ورق کاویان با استانداردهای جهانی نماید. علاوه بر آن بخش تولید ورق فولاد کاویان به پشتوانه تجهیزات و تکنولوژی مدرنی که دارد آمادگی تولید و صادرات انواع ورق فولادی به اقصی نقاط جان می باشد. از مهم ترین محصولات تولیدی فولاد کاویان می توان به تولید انواع ورق های فولادی و اسلب نازک اشاره کرد که مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می شود در سایت سپاهان فولاد می توانید قیمت ورق کاویان را به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

نوع فعالیت: تولیدی

مدیر عامل: علی اصغر گنجیان
رییس هیات مدیره: رسول دانیال زاده
تاریخ تاسیس: 1372
محصولات: تولید کننده انواع ورق
مشخصات محصول: 8 تا 40 میلی متر
ظرفیت تولید: 840 هزار تن
طرح های توسعه:
دفتر مرکزی: تهران - بلوار آفریقا - بلوار آرش غربی - پلاک 38
تلفنهای دفتر مرکزی: 87250
نمابر دفتر مرکزی: 87250
نشانی کارخانه ورق کاویان : اهواز - کیلومتر 9 جاده خرمشهر - صندوق پستی 758 - کدپستی 6139734644

نمایندگی ورق کاویان

سپاهان فولاد با اخذ نمایندگی ورق کاویان یکی از بنگاه های عرضه ورق کاویان می باشد که می توانید علاوه بر دریافت قیمت ورق کاویان اهواز روزانه قیمت ورق بهترین تولیدکنندگان ورق ایران را به صورت لحظه ای مشاهده نمایید و به بدون واسطه اقدام به خرید ورق کاویان نمایید.

فروش ورق فولاد کاویان

شرکت سپاهان فولاد برآن شده است به پشتوانه سال ها تجربه خود در زمینه فروش ورق کاویان، به صورت مستقیم و بدون واسطه اقدام به فروش ورق فولاد کاویان نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با واحد فروش ورق فولاد کاویان سپاهان فولاد با شماره 57426-021 تماس بگیرید.

محصولات فولاد کاویان

 از محصولات فولاد کاویان اهواز می توان به  ورق سیاه کاویان اشاره کرد.

برشکاری ورق کاویان

ورق کاویان علاوه بر اندازه های ارائه شده به صورت فابریک  ارائه می شود در واحد برشکاری ورق کاویان در شرکت فولاد سپاهان خدمات برش ورق کاویان در اندازه های مورد نظر شما قابل انجام می باشد.

وزن ورق کاویان

وزن ورق کاویان مانند سایر آهن آلات از فرمول مخصوص آهن آلات قابل محاسبه است اما از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر روی وزن ورق کاویان می توان به ضخامت، طول و چگالی ورق اشاره کرد.

لیست قیمت ورق کاویان اهواز

در جدول زیر می توانید لیست قیمت ورق کاویان اهواز را به صورت کامل مشاهده نمایید. چنانچه در لیست قیمت ورق کاویان ارائه شده در سایت محول مورد نظر خود را مشاهده ننموده اید. می توانید جهت دریافت لیست قیمت ورق کاویان با شماره 57426-021 تماس بگیرید.