فولاد مبارکه اصفهان

کارخانه فولاد مبارکه اصفهان

فولاد مبارکه اصفهان تولید کننده انواع ورق و سایر محصولات فولادی تولید شده به وسیله نورد سرد و گرم، قلع اندود و گالوانیزه می باشد. در ادامه به صورت مختصر توضیحاتی را در خصوص ورق فولاد مبارکه اصفهان ارائه خواهیم داد.

تاریخچه شرکت فولاد مباركه اصفهان 

شرکت فولاد مبارکه که اکنون یکی از بزرگترین واحدهای صنعتی ابران می باشد در مساحتی نزدیک به 35 کیلومتر مربع در نزدیکی شهر مبارکه احداث گردید که در فاصله 75 کیلومتری جنوب غربی  شهر اصفهان قرار دارد عملیات اجرایی ساخت این کارخانه در سال 1360 آغاز شده است که از نظر فعالیت های ساختمانی و فنی در طول آن سال ها در خاورمیانه کم نظیر بوده است. از جمله این اقدامات می توان به 18 میلیون و 700 هزار متر مکعب خاک برداری، بتن ریزی بالغ بر یک میلیون و 845 هزار متر مربع و... اشاره کرد. اولین کوره قوس الکترنیکی  فولادسازی این مجتمع نیز در سال 1370 راه اندازی گردید. و به تدریج با ورود محصولات ورق فولاد مبارکه اصفهان به بازار و نیاز بازار ظرفیت تولید این کارخانه افزایش یافت. از مهم ترین و بزرگترین شرکت های تولید کننده و پیشرو در تولید ورق می توان به فولاد مبارکه اشاره کرد. فولاد مبارکه با ماموریت نقش اساسی برای توسعه اقتصادی و صنعتی و اجتماعی و سطح فناوری صنعت در تولید فولاد کشور در صنعت فولاد به عنوان یک سازمان جهان تراز توانسته علاوه بر صادرات محصولات خود بیش از پنجاه درصد از نیاز فولاد در صنعت خودرو سازی، قطعه سازی، سازه های فلزی سبک و سنگین را تامین نماید. شرکت فولاد مبارکه دارای بیش از هفت مجتمع صنعتی در ابعاد کوچکتر در اقصی نقاط کشور می باشد که بیش از بیست هزار اشتغال در بخش های مختلف ایجاد کرده است.

نوع فعالیت کارخانه فولاد مبارکه: تولیدی

مدیر عامل: بهرام سبحانی

رییس هیات مدیره: محمدعلی یزدانجو

تاریخ تاسیس: 1372

محصولات فولاد مبارکه اصفهان : انواع محصولات فولادي تخت گرم و سرد نورديده، قلع اندود و گالوانيزه

ظرفیت تولید: 6.2 ميليون تن در سال

طرح های توسعه: انواع محصولات فولادي تخت گرم و سرد نورديده، قلع اندود و گالوانيزه

محصولات ورق فولاد مبارکه اصفهان

از انواع ورق تولیدی فولاد مبارکه می توان به موراد زیر اشاره کرد.

  • ورق رنگی فولاد مبارکه
  • ورق گالوانیزه فولاد مبارکه
  • ورق قلع اندود فولاد مبارکه
  • ورق سیاه فولاد مبارکه

ضخامت ورق فولاد مبارکه

با توجه به متنوع بودن نیاز صنعت به انواع ورق ، ورق های فولاد مبارکه نیز در ضخامت های مختلفی تولید می شود از جمله ضخامت های انواع ورق می توان به  موارد زیر اشاره کرد.

  • ورق 2 میلیمتر فولاد مبارکه
  • ورق 2.5 میلیمتر فولاد مبارکه
  • ورق 3 میلیمتر فولاد مبارکه
  • ورق 4 میلیمتر فولاد مبارکه
  • ورق 6 میلیمتر فولاد مبارکه
  • ورق 8 میلیمتر فولاد مبارکه اصفهان

قیمت ورق اصفهان

 قیمت ورق فولاد مبارکه، را می توانید به صورت آنلاین در سایت سپاهان فولاد مشاهده نمایید.انواع قیمت ورق فولاد مبارکه ارائه شده در جدول زیر شامل قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه، قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه اصفهان، قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه و قیمت ورق قلع اندود فولاد مبارکه و انواع دیگر ورق فولادی اشاره کرد.

قیمت ورق فولاد مبارکه در بورس

قیمت ورق فولاد مبارکه در بورس به عوامل متعددی بستگی دارد از برخی از این عوامل می توان به میزان عرضه و تقاضا در بورس و بازار ، نرخ دلار، تعرفه واردات به عنوان عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت ورق فولاد مبارکه اصفهان اشاره کرد.

گالوانیزه گرم اصفهان

گالوانیزه گرم اصفهان از دیگر محصولات فولاد مبارکه اصفهان است. شما عزیزان می توانید برای خرید مستقیم گالوانیزه گرم اصفهان با قیمت درب کارخانه با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. 

 isfahan hot galvnized را می توانید از سپاهان فولاد تهیه فرمایید.

قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه

قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه را در ابعاد مختلف در این سایت  قابل پیگیری خواهد بود. قیمت این ورق های رنگی به صورت رول و بر حسب کیلوگرم اعلام می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 021-57426 تماس گرفته و ازمشاوره متخصصین ما بهره مند گردید.

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه اصفهان

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه اصفهان  با توجه به ضخامت پایین ورق های گالوانیزه مقرون به صرفه است. از معروف ترین ورق های سیاه می توان به ورق سیاه st37  اشاره نمود که فروش بیشتری نیز دارد. این ورق ها در ابعاد مختلف در سپاهان فولاد عرضه می گردد. این نوع ورق تولیدی شرکت سپاهان فولاد به صورت شیت یا رولی به فروش می رسد.

قیمت ورق مبارکه

قیمت ورق مبارکه را تنها با یک تماس با مشاورین خبره ما در سایت سپاهان فولاد جویا شوید. انواع ورق سیاه، رنگی ، گالوانیزه و ... شرکت فولاد مبارکه اصفهان در این سایت ارائه می گردد. قیمت ها معمولا بر اساس بارگیری از بنگاه اصفهان تعیین می گردد.

آدرس شرکت فولاد مبارکه اصفهان استان اصفهان

اصفهان- 15 كيلومتري جنوب غربي مباركه - صندوق پستي 161-84815