کارخانه ورق هفت الماس کاشان

نوع فعالیت شرکت ورق هفت الماس: تولید- صادرات
مدیر عامل: نصرالله ایزد پناه
رییس هیات مدیره: نصرالله ایزد پناه
تاریخ تاسیس: 1385
ناریخ عضویت: 1382
محصولات : تولید کننده ورق گالوانیزه و انواع ورق نورد سرد
مشخصات محصول: انواع ورق فولادی سرد و گالوانیزه
ظرفیت تولید: 900 هزار تن مجموعاً
طرح های توسعه: از ضخامت 4/0 تا 5/1 میلیمتر و عرض 1000 و 1250 میلیمتر
آدرس کارخانه ورق هفت الماس: کیلو متر 80 آزادراه کرج - قزوین - روبروی شهرک محمدیه

شرکت صنایع هفت الماس کاشان

شركت صنايع هفت الماس با هدف توليد انواع ورق گالوانیزه هفت الماس ، نورد سرد، استنلس استيل (فولاد زنگ نزن) و ساير مقاطع فولادی تاسيس گرديد. صنايع هفت الماس دومين توليدكننده ورق گالوانيزه در كشور است. در آهن پخش می توانید قیمت روز ورق هفت الماس و همچنین قیمت ورق رنگی هفت الماس را مشاهده و جهت سفارش اقدام نمایید.

محصولات نمایندگی فروش ورق هفت الماس

از انواع محصولات ورق هفت الماس کاشان می توان به  محصولات زیر اشاره کرد.

  • ورق گالوانیزه
  • ورق روغنی
  • ورق رنگی
  • لوله روغنی 
  • لوله گالوانیزه 

نمایندگی فروش ورق هفت الماس

شرکت سپاهان فولاد با سال ها تجربه تخصصی در حوزه فروش ورق جهت حذف واسطه ها و عرضه مستقیم ورق هفت الماس اقدام به اخذ مجوز نمایندگی فروش ورق هفت الماس نموده است که از این پس می توانید ورق هفت الماس را به صورت مسنقیم و بدون واسطه از واحد فروش ورق هفت الماس شرکت سپاهان فولاد خریداری نمایید.

نمایندگی فروش ورق گالوانیزه کاشان

نمایندگی فروش ورق گالوانیزه کاشان به شرکت سپاهان فولاد واگذار شده است. این شرکت با سال ها سابقه در فروش انواع ورق مانند ورق به ویژه فروش مستقیم ورق گالوانیزه کاشان و با حذف واسطه توانسته است با بهترین قیمت، این ورق ها را به فروش برساند. ورق گالوانیزه که نوعی ورق آهنی دارای روکش و پوشش رنگی است بهترین گزینه در ایجاد سقف ها درمناطق مرطوب و نوعی مصالح ساختمانی است. این نوع ورق ها در انواع طرح ها و رنگ های متنوع وارد بازار شده است.
علاوه بر محصول ورق گالوانیزه کاشان، در سایت سپاهان فولاد می توان انواع ورق های قلع اندود، روغنی و آجدار و گالوانیزه را با دیگرمحصولات هفت الماس مقایسه و انتخاب نمود.

قیمت روز ورق هفت الماس

قیمت روز ورق هفت الماس را می توانید به صورت آنلاین در سایت سپاهان فولاد مشاهده نماییید. کلیه لیست های  قیمتی به صورت روزانه بروزرسانی می شوند چنانچه قیمت ورق مورد نظر خود را در سایت مشاهده ننمودید جهت دریافت لیست قیمت ورق هفت الماس امروز هم اکنون از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

ورق رنگی صنایع هفت الماس 

ورق رنگی صنایع هفت الماس را می توانید در سپاهان فولاد مشاهده فرمایید. ورق رنگی هفت الماس از محصولات تولیدی کارخانه هفت الماس است که از  سال 80 تا کنون محصولات خود را روانه بازار داخل میکند. 

لیست قیمت ورق رنگی هفت الماس

قیمت های منتشر شده برای انواع ورق هفت الماس را می توانید در لیست زیر به صورت تفکیک شده مشاهده نمایید.

وزن ورق هفت الماس

وزن ورق گالوانیزه هفت الماس نیز مانند سایر آهن آلات  را می توانید از طریق فرمول محاسبه وزن ورق محاسبه نمایید. از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت ورق هفت الماس می توان به چگالی ورق، میزان ضخامت ورق، ابعاد ورق و... توجه نمود.