شرکت تاراز چهارمحال

شرکت صنایع ورق های پوشش دار تاراز چهارمحال

در سال 1378 با  اولویت طراحی و راه اندازی خطوط تولیدی فولاد ( Processing Line ) رسما وارد بازار تولید عرضه انواع ورق های پوشش دار در ابعاد و ضخامت های مختلف  با برند ورق پوشش دار تاراز نموده است. از این پس می توانید در این بخش از سایت سپاهان فولاد قیمت ورق هاي پوشش دار تاراز چهارمحال را به صورت لحظه ای مشاهده نمایید.

آدرس کارخانه ورق تاراز شهرکرد

کارخانه ورق گالوانیزه شهرکرد : چهارمحال و بختیاری، شهرستان شهرکرد، فاز3(توسعه)، قطب صنعتی

فروش ورق تاراز

شرکت سپاهان فولاد با سال ها تلاش  و تجربه در حوزه فروش ورق تاراز و انواع ورق های دیگر، مفتخر به عرضه مستقیم ورق تاراز با قیمت مناسب می باشد. جهت اطلاع در خصوص شیوه خرید ورق تاراز می توانید هم اکنون از طریق شماره های  درج شده در سایت با واحد فروش ورق تاراز تماس بگیرید.

قیمت ورق تاراز

در لیست زیر می تواند قیمت ورق تاراز را به صورت مستقیم مشاهده نمایید. شرکت تازار تولید کننده انواع ورق پوشش دارد مانند ورق گالوانیزه می باشد که قیمت ورق گالوانیزه از برترین تولیدکنندگان ایران را در قسمت محصولات مشاهده نمایید.

قیمت ورق گالوانیزه تاراز

ورق گالوانیزه تاراز، نوعی فولاد کربنی می باشد که با استفاده از پوششی مانند آلیاژ روی (zn) در فرآیند Hot-Dip به صورت پیوسته پوشش می گردد. فرآیند پوشش به این صورت است که از غوطه وری ورق فولادی سطح روی ورق پوشش داده می شود. قیمت ورق گالوانیزه را می توانید به صورت آنلاین در این قسمت از سایت سپاهان فولاد مشاهده نمایید. چنانچه در جدول زیر قیمت ورق گالوانیزه مورد نیاز خود را مشاهده ننمودید می توانید قیمت ورق گالوانیزه تاراز مورد نظر خود را از طریق تماس تلفنی دریافت نمایید.

محصولات ورق تاراز

تاراز، تولید کننده انواع ورق های پوشش دار می باشد که از جمله این ورق ها می توان به ورق گالوانیزه تاراز و ورق گالوالوم اشاره کرد.